G Shot (G Noktası Büyütme) Operasyonu

G noktası büyütme ameliyatı kadınların G noktasının daha erişilebilir bir noktaya gelmesini sağlayan bir operasyondur. Bu operasyon sayesinde orgazm olmak ile ilgili problemi bulunan ya da daha güçlü ve uzun süreli orgazm olmak isteyen kadınlar G noktalarının cinsel ilişkide kolay ulaşılabilir olmasını sağlar. G spot augmentation, G shot, G spot enhancement, G spot amplification gibi farklı isimler ile de bilinen operasyon, cerrahi olmayan bir işlemdir ve kollajen enjeksiyonu ile gerçekleşir.

G Noktası Nedir?

G noktası vajinal haznenin içerisinde bulunan 1-2 santimetrelik bir alandır. Bu alan ortalama vajina girişinden itibaren 3-4 cm içeride bulunur. G noktasının yeri ve büyüklüğü kadından kadına farklılık gösterebilir. Alman jinekolog doktor Ernest Grafenberg tarafından keşfedilen G noktası hassas sinir uçları barındırır ve bölgeye uygulanan temaslar sonucu bu sinir uçları uyarılır. G noktasının düzenli uyarılması klitoral orgazma zemin hazırladığı gibi vajinal orgazmın da daha uzun süreli ve daha güçlü olmasını sağlar.

G Shot (G Noktası Büyütme) Operasyonu Nedir?

G shot yani G noktası büyütme operasyonu, kadınların daha güçlü, daha uzun ve daha kolay orgazm olabilmelerini sağlayan basit bit işlemdir. İşlemin amacı kadınların G noktasının cinsel ilişki sırasında kolay ulaşılabilir olmasını sağlamaktır. Ancak G noktası büyütme operasyonu ile birlikte G noktasının yükseltilmesi, G noktasının çok daha kolay ve belirgin bir şekilde bulunabilmesini sağlar. Bu durum da cinsel ilişki sırasında kadının daha hızlı uyarılmasını ve daha uzun orgazmda kalmasını sağlar.

G Shot (G Noktası Büyütme) Operasyonu Nasıl Yapılır?

G Shot operasyonu G noktasının bulunduğu kısma uygun ve yeterli miktarda kolajen enjekte edilmesi ile gerçekleşir. Ağrısız ve pratik bir işlem olan G shot işleminde en sık kullanılan kolajen hyaluronik asittir. Cerrahi müdahale gerektirmediği için iyileşme süresi de barındırmaz. Ortalama 30 dakika süren operasyonda içerisinde enjeksiyon işlemi 5 -10 dakika sürer. G noktası büyütmeye bağlı yan etki gözlenmez ve genellikle ağrısız olur. Hasta operasyon bittiği gibi günlük hayatına devam edebilir ve aynı günün ilerleyen saatlerinde cinsel ilişkide bulunabilir. G Noktası Büyütme operasyonunda enjekte edilen kolajen ortalama 10 ay sonra yok olur bu yüzden aynı etkiyi görmek isteyen kadınların işlemi tekrarlatması gereklidir.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.